Pastoraalnõustajad

EKNK Toompea kogudus soovib olla toeks ja abiks kõigile, kellel on muresid ja probleeme erinevates eluvaldkondades. Olgu selleks siis suhted, kool, töö, tervis, hirmud, sõltuvused vms.

Inimene lahendab üldjuhul oma probleeme mõtlemise, otsustusvõime ja elukogemuse abil. Mõnikord aga võib juhtuda, et hakatakse tammuma kui nõiaringis ega suudeta omal käel edasi minna. Seda eriti ka kriisiaegadel, kus kõik tavapärane on pahupidi pööratud ja hirm, kahtlused või trastiliselt muutunud olukorrad on röövinud võime ise lahendusi leida ja näha.

Sellistel puhkudel ongi hea jagada oma muret kellegagi, kes ära kuulamise, julgustava sõna ja palve kaudu saab olla toeks ning julgustuseks lahenduste ja väljapääsu leidmisel.

Seetõttu julgustamegi sind võtma meiega mure korral ühendust, täites ära alloleva ankeedi:

Ole õnnistatud ja hoitud!

Toompea koguduse vaimulikud ja eestpalvetajad