Tere tulemast koju!

Prohveteeringud

SÕNUMID, MIDA JUMAL ON ANDNUD TOOMPEA KOGUDUSELE

02.09.2021 Sõnum Toompea kogudusele – Pastor Ivo Unt

Pilt: süstikrakett, mis liikus tohutu jõuga läbi halli massi ja mille järel oli tee hästi laialt puhtaks tehtud.

Issand ütleb: Mina olen seda kogudust kutsunud olema tee rajaja, et see, mis on paljude jaoks olnud võimatu, saab järsku võimalikuks. Ma olen andnud sellele kogudusele jõu ja võimekuse teha teed paljudele ja läkitada paljusid. Ma saan siit läkitama palju rajajaid ja töölisi, et mu maa, mis on pimeduses saaks täis valgust. Kuule mu rahvas kuula mu kogudus ning kuuletu mu häälele ja sa saad kandma palju head vilja Minu kuningriigile.


23.05.2021  Sõnum kogudusele – Pastor Ivo Unt

Mu rahvas, minu käest tuleb kõik mida te vajate, te ei pea otsima seda maailmast. Teie ülesanne on teha Minu tahtmist, seda milleks ma olen teid sünnitanud ja läkitanud. Mt 6:33 “Aga otsige esmalt Jumala riiki ja tema õigust, siis seda kõike antakse teile pealegi!” 

Teil on kõik selleks olemas, et tunda ära Minu tahe teile, ja siis teha seda. 

Ma olen andnud sulle aja ja oma sõna, uuri seda, kirjuta välja, mis sa leiad, tegutse selle järgi. Siis su ihust voolavad elava vee jõed ja sa saad uuendatud, kui mu sõna jookseb sinust läbi teisteni. 

Jh 7:37-39 “Kellel on janu, see tulgu minu juurde ja joogu! Kes usub minusse, nagu ütleb Kiri, selle ihust voolavad elava vee jõed." Aga seda ta ütles Vaimu kohta, kelle pidid saama temasse uskujad.”

Mu rahvas, sa pead õppima andma välja. Selliselt ma olen selle maailma loonud, et kes annab see saab, kes külvab, see lõikab. Minu koda on täis andeid, et üksteisega jagada ja et maailma teenida. Tehke seda pidevalt ja te ei väsi, ei nõrke, ega kustu.

Js 40:31 „Aga kes ootavad Issandat, saavad uut rammu, need tõusevad tiibadega üles nagu kotkad: nad jooksevad ega tüdi, nad käivad ega väsi.“


21.03.2021 Sõnum Toompea kogudusele – Pastor Ivo Unt

Pilt: nägin suurt rahvahulka, see oli Jumala rahvas. Massi ees oli suur raamat ja kui õige leht pöörati hakkas rahvas raamatu keskelt läbi minema nagu Iisrael punasest merest. Läbi jõudes sattusid kristlased mitmekesi 3-4kesi nagu ameerikamägede sarnasesse vagunisse ja hakkasid sõitma keerutades ja tiirutades. Kogu stseeni pealt poolt vaadates kujutas raamatust läbiminek lille vart, aga ameerikamägedel sõit moodustas ilusa lilleõie. 

Issand ütleb: Minu rahvas läheb alles siis elu täis ja õitsele kui nad läbi tormide õpivad seal Mind usaldama. Jr 17: 7-8 „Aga õnnistatud on mees, kes loodab Issanda peale, kelle lootuseks on Issand. Tema on otsekui vee äärde istutatud puu, mis ajab oma juuri oja kaldal ega karda, kui palavus tuleb, vaid ta lehed on haljad; ja põua-aastal ta ei muretse ega lakka vilja kandmast.“ 

Pilt: nägin laste mängu, kus plastmassist erivärvi osad nagu pikslid (mis moodustavad pildi) said kokku sulatatud kui triikraud tuli nende peale. 

Issand ütleb: Mu rahvas muutub alles siis tõeliselt ühtseks kui tuleb kuumus, mis teeb nende südamed pehmeks. 

Jh17:22-23 „Ja mina olen andnud neile selle kirkuse, mille sina oled andnud mulle, et nad oleksid üks, nii nagu meie oleme üks: mina neis ja sina minus, et nad oleksid täielikult üks, nii et maailm tunneks ära, et sina oled minu läkitanud ja et sa oled armastanud neid, nii nagu sa oled armastanud mind.“ 


22.11.2020 Sõnum Kogudusele – Pastor Ivo Unt

Mina olen Eestimaa Issand. Ma täidan kogu selle maa oma auga, Hb 2:4 “Sest maa saab täis Issanda au tundmist - otsekui veed katavad merepõhja.” Ärge vaadake sellele, mis toimub ümber, vaadake sellele mida Mina teen. Ma näitan oma võimsat kätt. Lõplik sõna on Minu käes! Ma tervendan selle maa, ma kaitsen seda maad, Ma teen kõike, mida te palves läbi võitlete. Seepärast seiske müüripraos ja võidelge, et Mu tõotused saaksid teoks sellel maal. Ma annan tagasi sellele maale, mis saatan on varastanud aastaid tagasi, kui paljusid küüditati. Ma teen seda nii võimsalt, et kõik teavad, et see on Minu käsi. 


27.10.2020 Prohvetlikud pildid kogudustele – Pastor Ivo Unt

1. Nägin puhtaimat mulda, mida olen näinud ja see tärkas võsudest ja sai suureks viljapõlluks. Issand ütleb, ma valmistan selle rahva südame niisuguseks mullaks, et see kannab 100 kordset vilja. Mt 13:8 “Aga osa kukkus heasse mulda ning kandis vilja, mõni sada, mõni kuuskümmend, mõni kolmkümmend seemet.”

2. Nägin suurt turbiini, mis põhjustas tsunami, mis puhus teelt kõik ja maa sai paljaks ja see oli Jumala tsunaami oma rahvale. Issand ütleb, ma tahan sind puhastada, et sa oleksid puhtam kui kuld, siledaim kui teemant, hinnaline Mulle, mitte maailmale. Ära pelga kuumust ja raskusi su teel, mis sind puhastavad, sest ma kasutan oma töös vaid puhtaimat materjali. Ma ei ehita oma kuningriiki poolikute või ebapuhaste peale, vaid täielikult mulle andunud puhaste astjate peale. 2Tm2:21 “Kui nüüd keegi end puhastab neist vigadest, siis ta saab auliseks astjaks, pühitsetuks ja peremehele kasulikuks, valmiks igale heale teole.”

3. Nägin pruuti. Pruudi nägu pidevalt muutus erineva rahvuse välimuse järgi. Seal oli inimesi Siberist, Lähisidast, Hiinast, Euroopast ja kõikjalt. Issand ütleb, ma saadan siia rahvaid, palju rahvaid, et nad õpiksid Minu teid tundma sel ajastul. Ma valmistan Kristuse ihu üles kõikjal maailmas, ja minu eesmärk on plekita ja puhas pruut Kristusele esitada. Ma saadan nad siia, et õpetada mida Mina teen ühe väikese rahvaga, ja näidata kuidas “paljud esimesed jäävad viimaseks ja viimased saavad esimesteks” (Mt 19:30), et nad õpiksid sellest ja siis ma läkitan nad tagasi oma kodumaale, et viia sinna muutust ja ärkamist.


7.08.2019 Sõnum kogudusele - Gordon van Veelen

See on see, mida ma näen. Ma näen suurt potitäit suppi ja seal on kõikvõimalikke erinevaid koostisosi sees. Paprikat, tomatit ja kõike muud, mis sümboliseerib erinevate inimeste teenistusi, mis on kõik ühte liidetud. Nad kõik on oma maitsetega, aga peavad kokku andma ühtse maitse. Keegi segab seda suppi. Usun, et Jumal ise, kes tahab, et kõik need koostisosad oleksid seal supi sees. See on kohe kindlasti sõnum ühtsusest. Sellest, et kõik koos moodustavad selle supi. Küsimus pole sinu, sinu ja sinu teenistuses/teenimistöös, vaid Jumal keedab üht suppi siin. Nii et, mida iganes te teete, teil on oluline mõista, et terviklik maitse tuleb esile vaid siis, kui tahate olla osa sellest supist. See supp tähistab ka alistumist. See tähendab enda jagamist ja endast andmist kogu supi heaks. Jumala igatsus on, et hoiaksite kokku ja teeniksite üksteist, nö “kaotades” iseenda teiste nimel/heaks. Siis see supp saab olema imemaitsev ja toitev teiste jaoks. Ärge mõelge: “Minu teenistus on kõige tähtsam!” Ei ole. See on vaid osake tervikust, mida Jumal on valmistamas. Aamen.