EMERGE 2010

24. - 26. september 2010 toimus Tallinnas, Meriton Grand Conference & Spa Hotellis, EMERGE 2010 - Baltimaade konverents naisjuhtidele.

EMERGE (ehk VARJUST VÄLJA) tähendab ilmuda millegi tagant välja või esile; tulla välja kogemusest, olukorrast või situatsioonist, eriti raskustest; saada tuntuks või nähtavaks; tõusta esile.

Konverentsi EMERGE 2010 teema oli: TULGE VARJUST VÄLJA!  Eesmärgiks oli kutsuda varjust välja, valmistada ette ning tuua naistes esile ‘juht’.
Kutseid antud konverentsile saadeti välja naistele kõigisse baltimereäärsetesse maadesse; sealhulgas Eesti, Soome, Lätti ja Leetu. Konverentsile registreerus üle125 naise Eesti erinevatest piirkondadest ning erinevatest konfessioonidest; samuti Lätist ja Soomest. Konverents tõlgiti nii eesti kui vene keelde ning muusikaga teenis EKNK Toompea koguduse ülistusmeeskond. Konverentsi korraldajateks olid NLI Naiste Arenduse Tiim ja EKNK Toompea koguduse Naiste Kohvi meeskond, peasponsoriks  Next Level International.
EMERGE 2010 peakõnelejaid oli kolm: Linda Howell, NLI (Next Level International) Naiste Arenduse Tiimi juht; Gabriele Rienas, litsentseeritud professionaalne nõustaja ja koosseisuline kolumnist Enrichment Magazine-is ja Judith Green, treenitud koolitaja ja organisatsiooni Next Level International üks asutajatest.
Linda teemaks oli konverentsi peateema: “Tulgem varjust välja“. Linda rääkis enda kogemusest Jumala kutsele vastamisel ning jagas nõuandeid, kuidas mõista, milleks meid on kutsutud ja kuidas sinna jõuda.
Gabriele kõneles teemal: „Pimeduse varjud vs. Jumala tiibade vari“, kus ta käsitles mõisteid hirm, ängistus ja häbi. Kuid tal oli ka positiivne sõnum, kus tuues eeskujuks Jaakobi naist Lead, näitas väljapääsu pimeduse varjudest. Judith kõneles teemal: „Mõtle tervelt“ Rm 12:2 põhjal ning läbivaks mõtteks oli, et sa oled see, keda ise arvad end olevat.
Lisaks peateemadele toimusid ka töötoad, kus käsitleti teemasid: „Lastetöö“, „Elades usus turul/majanduses“, „Te vahvad pastorite naised“, „Vanemus eesmärgina“, „Juhtimine ja naised“ ja „Vallaline juht".

Korraldajate soov oli jõuda konverentsil iga osalejani, suhelda temaga ning kuulata tema lugu.

Konverentsil kõneldut on võimalik kuulata ja piltides vaadata registreerudes liikmeks kodulehel www.nliemerge.com

EMERGE 2010EMERGE 2010EMERGE 2010EMERGE 2010EMERGE 2010EMERGE 2010