Kodugrupid

Kodugrupid

KODUGRUPID

Me usume, et suured kogunemised on tähtsad, kuid väikesed kogunemised veel tähtsamad. Kodugrupid on nädala sees inimeste kodudes toimuvad väikesed kogunemised u. 5-12 inimesega, kus süüakse, räägitakse elulistel teemadel ning palvetatakse üksteiste vajaduste eest. Igaüks vajab enda kõrvale inimesi, kes teda mõistaks ja toetaks ja ka võimalust ise välja jagada teistele. Kodugrupid on selleks ideaalne keskkond.

Liitu kodugrupiga!

Leia just omale sobiv kodugrupp loetelust ning küsi infot kogunemiste kohta juhi käest otse. Lisainfot kodugruppide kohta saad küsida info@toompeakogudus.ee

Kodugruppide loetelu:

  • Uus Maailm - Steven-Kristjan Tšoba ja Mona Marta Ilmjärv
    Meie kodugrupis käivad peamiselt noored inimesed, kes on aktiivsed Terminali noorteteenistustel käijad.
    Steven-Kristjan Tšoba - stevenkristjan2009@gmail.com
    Mona Marta Ilmajärv - monamarta.ilmjarv@mail.ee 
  • Südalinn - Harri ja Eda Naagel
    Meil käivad koos erineva taustaga, tööl käivad inimesed.
    Harri Naagel - harri.naagel@hotmail.com
                                       Eda Naagel - edanaagel@hot.ee

  • Lasnamäe - Moonika ja Jurgis Kažjava
    Meie kodugrupis käivad erinevad inimesed: abielupaarid, üksikud, mehed, naised, töötavad, õppivad, Alfa lõpetanud ja vastpöördunud. Oodatud on ka need, kes ei tea midagi Jumalast aga on uudishimulikud ja tahaksid rohkem teada ja ka kogeda.
    Moonika Kažjava - moonika.kazjava@gmail.com
                                       Jurgis Kažjava - jurgis8182@gmail.com


  • Uus maailm - Kadi Vildersen
    Meie kodugrupis käivad erinevas vanuses töötavad inimesed.
    Kadi Vildersen - kadi.vildersen@gmail.com

  • Kesklinn - Beno ja Kristina Kudrin
    Meie kodugrupis käivad noored täiskasvanud 18-30a. 

    Beno Kudrin - benokudrin@gmail.com

  • Südalinn - Leelo Kokk
    Meie kodugrupis käivad inimesed igas vanuses, nii mehed kui naised.
    Leelo Kokk - leelokokk@hotmail.com

  • Põhja-Tallinn - Merike ja Aivar Alt
    Meil käivad erineva taustaga,nii nooremaid kui ka vanemaid töölkäivaid inimesi.
    Merike Alt - meriike@hot.ee
     Aivar Alt - aivaralt1@gmail.com

  • Uus maailm - Ivo ja Liis Unt
    Oleme 25-35 aastased abielupaarid. Koguneme eraldi, mehed reedel kell 12-13 lõunasöögiks ja naised tööpäeva õhtul.
    Ivo Unt - ivount83@gmail.com
                                       Liis Unt - liis.unt@toompeakogudus.ee

  • Mehed - Harri Naagel ja Reeno Beloi
    Meil on erinevas vanuses meeste osadusgrupp.
    Harri Naagel - harri.naagel@hotmail.com
    Reeno Beloi - reenobeloi123@gmail.com

  • Ema ja beebid - Liis Unt ja Eva Lomp
    Meie grupp koosneb emadest koos oma kõige pisematega.Teretulemast ka siis kui oled alles lapseootel! Võta julgelt ühendust, oled väga oodatud!
    Liis Unt - liis.unt@toompeakogudus.ee
    Eva Lomp - lomp.eva@gmail.com