Üritused

18.10.201919:00 - 19.10.201921:30 / Vaba Lava TallinnTerminali konverents 2019

Terminal Konverents 2019

Eelmine aasta toimus viies Terminali noortekonverents, Läkitus. Toompea 3 majast käis kahe õhtu jooksul läbi 400 noort, kellest 11 sai päästetud! Ühe noore neiu lõikumishaavad tervenesid täielikult läbi palve, ühe noormehe kopsud taastusidning ta sai jälle hingata. Jumal vabastas kümneidnoori sõltuvustest ning puudutas sadu noori -paljud tunnistused pole tänini meieni jõudnudki, kuid me teame, et Jumal kasutas konverentsi võimsalt noorte eludes. Loe lähemalt ajakirja Pluss artiklist.

18.-19. Oktoober toimub juba kuues Terminali konverents ning sel aastal teeme veelgi julgemaidususamme selleks, et näha Tallinna linnas muudetud elusid ja varustada kristlasi üle Eesti, et võita oma kogukond Jeesusele. Terminali konverentsid innustavad noori üle Eesti astuma välja ningkuulutama evangeeliumi tänavatel, koolides, bussides. Teeme seda julgelt ja usus, teades, et Jumal tervendab ja vabastab ning uskudes, et Tallinn (ja kogu Eesti) saab Jeesusele!

Ootame sel aastal konverentsile 800 noort

Sinuga koos

Kutsume sind kaasa meie selle aasta konverentsi korraldamisele. Aastal 2019 on Jumal meile südamele pannud Eesti ühiskonda puudutavad teemad seoses perekondadega ning noorteidentiteediga.

2019 aasta konverents, TÕELINE VABADUS, toimub juba 18.-19.oktoobril Telliskivi Loomelinnakus, Vabalava teatrisaalis. Kuuleme nelja noore isiklikku tunnistust perekonna ja identiteedi teemadel:

Jumal päästis mind vägivallastJumal võttis minult viha
Jumal andis mulle pere Jumalas leidsin indentiteedi

Kutsume sind meiega koos palvetama, et noored tuleksid konverentsile ning ka tänavatelt tuleksid inimesed konverentsi tasuta õhtutele, et kuulda võimsaid tunnistusi ning kogeda kuidas Jumalneid vabastab. 

Meie palve (Ef 3:14-21):

Et Jumal vabastaks noored üle Eesti haigustest, depressioonist, sõltuvustest ning et pääseksid valla vabanemised ja julgus kuulutada evangeeliumi. Palvetame, et Jumal taastaks perekonnad Eestis! 

PALVETAME KOOS

• Palvetame, et outreach’i kaudu saaksid noored konverentsilised varustatud ja innustatud jagama Jeesusest vabalt ja rõõmuga ning noored ja inimesed tänaval oleksid vastuvõtlikud evangeeliumile. Et me näeks tervenemisi ning et Jumala sõna leviks Tallinna linnas täiesti ennekuulmatult!

• Palvetame kõnelejate ja tunnistajate eest, et Jumal puudutaks noori läbi nende sõnavõttude vägevalt. Palvetame, et tunnistajad oleksid kaitstud ja hoitud Jeesuse vere kaitsega.

• Palvetame finantsilise varustuse eest ja varustust vabatahtlike näol.

• Palvetame, et kogu kogudus kutsuks uskmatuid üritusele nii, et vähemalt 50 inimest saaks päästetud ja jüngerdatud, et nad jääks usus püsima.

• Palvetame, et noored saaks läbi palvete vabaks, terveks ja taastatud ja Jumala ligiolu tuleks vingelt konverentsile.

Toetus

Oleme tänulikud, et mitmed meie selle aasta partnerettevõtted on meile märkimisväärseid soodustusi teinud. 
Põhitoetus ja rahastus konverentsile tuleb Toompea Koguduselt ning EKNK keskuselt. Sellegipoolest, seoses suurema konverentsiga on meil sel aastal rahaliste ressursside kokku saamisel järgnevad vaja sinu abi!

Oleme tänulikud igasuguse toetuse, abi ning palvetoe eest. 
Küsimuste korral võta julgelt ühendust: 
simona.andreas@outlook.com; +372 55571208 

Siit leiad eelmise aasta kokkuvõtte ning lingid kõikidele eelmise aasta sessioonidele.

 

ANNETAMA

JÄLGI KA ÜRITUSE INFOT FACEBOOKIS

INFO JA REGISTREERIMINE: www.terminalinoored.ee

 

LIVE ÜLEKANNE KOGU ÜRITUSEST

http://www.pereraadio.com/pildiraadio/