Üritused

16.02.201718:00 / Toompea 3, TallinnKodugrupi seminar

Selleks, et suures koguduses ei jääks inimesed pingil istujateks ja pealtvaatajateks, peaks igaüks olema osa väikegrupist, kus ta saab oma elu jagada, kuuluda, palvetada, teenida ning saada teenitud viisil, mida koguduse suur koosolek ei paku.

Kodugrupi seminaril vaatame koos milline peaks välja nägema üks kodugrupp, kuidas kodugruppi läbi viia, ning kuidas neid paljundada. Seminaril kuuleme tunnistusi kodugrupijuhtidelt.

Kui sina oled kodugrupi juht, abijuht, potentsiaalne juht või oled huvitatud kodugrupi juhtimisest tulevikus, siis on see seminar just sulle. Tugev kogudus saab olla tugev siis, kui selle koguduse sees on tugevad väikegrupid.

Tere tulemast kodugrupi seminarile neljapäeval, 16. veebruaril kell 18.00 Toompea 3 väikeses saalis.