Üritused

05.02.201718:30 / Toompea 3, suur saalFilmiõhtu "God's Not Dead 2"

Scroll down for ENGLISH
-------------------------------------------
Filmiõhtu "God's Not Dead 2"
Pühapäeval, 5. veebruaril 2017 kell 18:30
Film on tasuta!

Ülikooli klassiruumist filmis God’s Not Dead kuni linnaväljakuni teises osas, on Jeesuse nimi iga mööduva päevaga aina vähem ja vähem tere tulnud. Kui kristlased ei astu välja täna, siis kas meil on üldse seda võimalust homme?

Tere tulemast tagasi Hope Springsi… koduks mitte ainult Hadleigh’ ülikoolile, aga ka Martin Luther King Jr. nimelisele keskkoolile, kus armastatud õpetaja Grace Wesley aitab õpilastel mõista ja nautida ajalugu. Tema armastus õpetamise, õpilaste ja elu vastu tuleb kõik ühest allikast: tema armastusest Kristuse vastu.

Ja kui Brooke, oma venna kaotust leinav haavatud õpilane, pöördub Grace’i poole, siis nende vestlus liigub loomulikul teel Grace’i tunnistuseni lootusest, mida ta leiab Kristuses.

Kui Brooke hiljem küsib klassitunnis siira küsimuse Jeesuse kohta, siis Grace’i põhjendatud vastus toob talle palju tüli - peaaegu enne, kui ta isegi jõuab lõpetada vastuse andmise.

Kui koolidirektor ja - inspektor ühendavad jõud fanaatilise kodanikuõiguste grupiga, leiab Grace end vastamisi eepilise kohtuvaidlusega, mis võib minna talle maksma armastatud karjääri ning tagandada Jumala klassiruumist - ning ka linnaväljakult - lõplikult ning jäädavalt!

God’s Not Dead 2 on kaua oodatud järg Pure Flix filmistuudio armastatud filmile aastast 2014, mida iseloomustab tugev näitlejatöö. Nüüd kinodes, on God’s Not Dead 2-e vaatajaskond seismas uhkelt selle eest, millesse nad usuvad… nii kaua kui nad seda veel teha saavad. Kus seisad sina?

-------------------------------------------
in ENGLISH:
Movie night "God's Not Dead 2"
Sunday, February 5h, 2017 at 6.30pm
Free entrance!

From the college classroom of GOD’S NOT DEAD to the public square in GOD’S NOT DEAD 2, the name of Jesus is welcomed less and less with each passing day. If Christians don’t take a stand today, will we even have a choice tomorrow?

Welcome back to Hope Springs … home not only of Hadleigh University, but also Martin Luther King Jr. High School, where beloved teacher Grace Wesley helps students understand and enjoy history. Her love of teaching, her love for her students, and her love of life all come from the same place: her love of Christ.

So when Brooke, a hurting student grieving the loss of her brother, reaches out to Grace, their coffee-shop conversation naturally leads to Grace sharing the hope she finds in Christ.

When Brooke later asks an honest question about Jesus in the classroom, Grace’s reasoned response lands her in big trouble—almost before she even finishes giving her answer.

With the principal and superintendent joining forces with a zealous civil liberties group, Grace faces an epic court case that could cost her the career she loves and expel God from the classroom—and the public square—once and for all!

GOD’S NOT DEAD 2 is the highly anticipated sequel to the beloved Pure Flix movie from 2014 and features an all-star cast. Now in theaters, GOD’S NOT DEAD 2 has audiences standing proudly for what they believe … while they still can. Where will you stand?