Tere tulemast koju!

Eriolukord

Tere armas koguduse pere!

Oleme tänulikud, et eelmisel nädalal võimaldas valitsus kirikutel taas avalikke jumalateenistusi pidada ning sellest lähtuvalt on meil hea meel teatada, et sellest pühapäevast, 17. maist on Toompea koguduse uksed lahti ja sul on võimalus tulla jumalateenistusest osa saama koha peale. Sellega aga kaasnevad valitsuse poolt edastatud erinõuded ning palume sul kinni hoida järgnevast:

• Kiriku saalis palume järgida 2+2 reeglit vastavalt toolide märgistusele, kuid perekonnad võivad saalis istuda koos. Samuti palume teistega hoida 2 meetrist vahet kogu hoone ulatuses (fuajees, garderoobis, tualettides, saalides ja kohvikus). Selleks järgi abiliste meeskonna suulisi ja kirjalikke juhiseid toolidel ja seintel.
  • Palume mitte kätelda ega kallistada vaid asendame selle soojade sõnadega.
  • Fuajees teavitame sisenejaid reeglitest ning soovijatele anname kaitsemaskid.
  • Käte desinfitseerimiseks on vahendid olemas ning neid palume kasutada ruumi sisenedes. Lisaks oleme eelnevalt õhutanud ruume ning teostanud märgpesu hoone kontaktpindalele nagu lingid, käsipuud jne.
  • Haigustunnustega inimestel (ning nendega koos elavatel isikutel) ja koroonaviiruse riskigrupil palume koju jääda (loe täpsemalt www.terviseamet.ee).
  • Lasteteenistust sel pühapäeval veel ei toimu, kuid järgmiste pühapäevade osas anname jooksvalt teada. Küll aga võivad lapsed istuda perega koos saalis, kui see on keeruline, soovitame lastel koju jääda. Väikelastega vanemad võivad viibida vaibaga saalis ja rõdul, sealjuures järgides 2+2 reeglit.

Neid reegleid järgides hoiame nii ennast kui teisi!

Kui keegi tunneb mingitki riski, siis on igati arusaadav kui jääte sel korral koju ning jälgite jumalateenistust interneti vahendusel www.toompeakogudus.ee

Harjuoru kohvik on pühapäeval avatud, kuid seal palume samuti järgida 2+2 reeglit.