Kursused

Kursused

 

ALFA KURSUS

Alfa kursus on võimalus igaühele avastada tõdesid, mis on Kristliku usu ja maailmavaate alustaladeks ja teha seda pingevabas ning meeldivas õhkkonnas.
Rohkem infot siit!


 

VABADUS KRISTUSES

Kursus sobib igale kristlasele, hoolimata kiriklikust taustast ja vanusest. Kursus on sisukas, põnev ja väga eluline ning aitab praktilisel moel saada vabaks vaenlase konksudest meie eludes.
Rohkem infot siit!


AVASTA KURSUS
Avasta on just Sinule, kes sa soovid avastada Jumalat ja tema plaani oma elu jaoks! Ühise vestluse, küsimuste esitamise ja arutelu tulemusena jõutakse arusaamadeni, mida kristlus endas hõlmab. Kui sa soovid liituda Avasta kursusega, siis kirjuta avasta@toompeakogudus.ee

Rohkem infot siit!


ABIELUKURSUS
"Abielukursus" kujutab seitsmest sessioonist koosnevat kursust, mille eesmärk on aidata paaridel oma suhtesse investeerida ja luua tugev abielu.

Rohkem infot siit!


ABIELU ETTEVALMISTUS-KURSUS

"Abielu ettevalmistuskursus" kujutab viiest õppesessioonist koosnevat kursust, mis on loodud selleks, et aidata teil rajada tugev alus kestvale abielule. 
Rohkem infot siit!


EVANGELISMI KURSUS

Isikliku evangelismi kursusel õpid ületama mugavusi ja barjääre selleks, et effektiivselt tunnistada ning olla hingedevõitja. Alusta siit!


NextStep ÕHTUKOOL

Treenida inimesi elama Jumala poolt antud potentsiaaliga Kristuse teenimisel Püha Vaimu väes igas eluvaldkonnas

Rohkem infot siit!