TERMINALIKONVERENTS

VISIOON

Terminali konverents on Eesti Kristiliku Nelipühi kiriku Toompea koguduse igaaastane noortekonverents, mille eesmärgiks on et eesti noored saaksid vabaks ja julgustatud, et teenida oma kogukonda täispotentsiaalis läbi usu Jeesusesse.

Meie missioon on viia Jeesus Tallinna noorteni. Meie visioon on näha, et Tallinna noored vabaneksid sõltuvustest, depressioonist, haigustest ja vägivaldsetest suhetest. Sellel aastal tahame Terminali Konverentsiga innustada noori kristlasi jõudmaks nendeni, kes on kaugel Jumalast. Tule ja saa varustatud ning saa osa liikumisest, mis toob ärkamise Eestimaale!

Saa inspireeritud, treenitud elamaks julget elu Jeesusele demonstreerides Tema evangeeliumi väge igapäevaselt.

Liitu meiega et ülistuses, töötubades, tänavaevangelismis. Õhtused teenistused avatud ja evangeelse sõnumiga, palvetame vabanemiste ja tervenemiste eest. Kutsu oma sõbrad ja tuttavad!

KAVA

REEDE 19 oktoober
19.00 Konverentsi avaõhtu
(TASUTA JA AVATUD KÕIGILE. TUNNISTUSED JA LOOD MUUDETUD ELUDEST, ÜLISTUSMUUSIKA, JPM)

LAUPÄEV 20 oktoober
(7€ registreerimisega)

9.30 Regimine
10.00 Sessioo
n 1
11.30 Kohvipaus
11.45 Sessioon 2
13.00 Lõuna
14.30 Sessioon 3 + Outreach tänavatel (Evangeliseerimine, tunnistamine, tervendamine)
19.00 Õhtune teenistus

PS! Korraldajad jätavad omale õiguse tuua sisse muudatusi päevakavasse.

KÕNELEJAD

Liam Parker on Inglismaalt, kus ta juhtis Kerith Community Church’is mitmesajaliikmelist noortetööd 7 aastat.Teda iseloomustab kirglikkus kadunud hingede järgi ja ta on oma teenimistöös väga misjonimeelne. Ta on teeninud oma meeskonnaga Eesti noori juba alates 2013. aastast. Tema elu ja sõnum on innustanud siinseid inimesi palju ja andnud julgust ning oskuseid eestlastel paremini oma ühiskonda teenida!

Liam reisib koos oma meeskonnaga, kellest mitmed osalevad koos Terminali muusikutega konverentsi ülistusbändis. Liam on täna oma meeskonnaga Inglismaal rajamas uut kogudust "Flow Church".

Dylan Long on noor mees, kelles põleb kirg päästa hingi! Tema igatsus on näha inimesi mitte ainult Jeesusesse uskumas, vaid neid elamas nii nagu Jeesus. Dylani unistus on näha, kuidas nii noorte kui vanade usk muudab nende elustiili.

Ta sündis Zimbabwe riigis, Aafrikas ja kasvas üles Lõuna-Aafrikas vaimulikult rikkas keskkonnas - ta on kolmanda põlvkonna misjonär. Ta õppis Bethel'i koguduse piiblikoolis Reddingus, Ameerikas. Seal toimus tema elus suur muutus, kui ta kuulis Jumalat temalt küsimas: "Mis on sulle enam olulisem - inimeste kartus või teiste inimeste igavik?" Sellest ajast on ta mõtteis inimeste igavikud ja ta püüab sellega nakatada ka kirikut.

2016. aastal kolis ta Saksamaale, et teenida tänavaevangelismi koordinaatorina organisatsioonis "Awakening Europe" ning tema tööks on juhtida tänavaevangelismi üritusi kuni 10 000 suuruste inimgruppide hulgas mõnedes maailma kõige ateistlikumates riikides. Dylan tahab näha kirikut varustatuna õigluses ja Jeesust saamas õiglase tasu oma ristitöö eest!

See saab olema elumuutev ja julgustav konverents sulle ja su noortegrupile! Meie eesmärk on varustada sind sinu isiklikus elus ja noortetöös, et sa elaksid ja teeniksid oma täispotentsiaaliga. Tule ja saa innustatud!

INFO

Aeg:

19. okt 19.00-21.00 avaõhtu

20. okt 10.00-21.00 konverents (7€)

Aadress: Toompea 3, Tallinn

Maksmine:

Konverentsi maksumus 7€ tasuda ülekandega. Registreerimine kinnitub makse tasumisel.

- Saaja: Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Toompea Kogudus

- Konto: EE372200221033735888, SWEDBANK